11 lipca 2021

EuroKlima Sp z o.o.

EuroKlima działa na rynku od 2001 roku i od tego czasu prowadzimy działalność handlowo- usługową w branży klimatyzacja – wentylacja – pompy ciepła.

Jako Firma cenimy sobie profesjonalizm, a na pierwszym miejscu stawiamy Klienta i Jego potrzeby. Nasza oferta jest skierowana do osób oraz firm ceniących przystępne ceny, ale także profesjonalizm, indywidualne podejście oraz wysoką jakość produktów oraz usług. Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie montażu i serwisu systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych o różnorodnej wielkości, przeznaczeniu oraz stopniu skomplikowania. W naszej ofercie także kompleksowe usługi związane z pompami ciepła-począwszy od dobrania odpowiedniej pompy do potrzeb klienta a skończywszy na serwisie urządzenia. W celu zapewnienia Klientom jak najwyżej jakości obsługi aktywnie uczestniczymy w licznych szkoleniach związanych z naszą branżą.

Siedziba firmy mieści się w Elblągu, natomiast działamy na terenie północnej oraz środkowej Polski, m.in. w Elblągu, Trójmieście, Olsztynie, Mławie czy Mrągowie.

Skontaktuj się z nami, a dowiesz się, które rozwiązanie sprosta Twoim oczekiwaniom. Podpowiemy Ci jaki rodzaj klimatyzatora oraz jaki sposób montażu klimatyzacji będzie najwydajniejszy dla Twojego mieszkania, domu czy biura.